eolymp
Problems

Число

Число

Степан вирішив освідчитись Марисі в кохані. Оскільки він досить сором'язливий, то вирішив зробити це досить оригінально, а саме зашифрувати послання у вигляді великого числа на довгій смужці паперу. Написавши послання, він залишив його в кімнаті (все одно ніхто крім нього і Марисі не зрозуміє, про що йде мова) і задоволений побіг за конвертом. Але тільки він вийшов, як до кімнати прийшов його одногрупник і розрізав смужку паперу на декілька частин. У результаті на кожній частині виявилась одна цифра, або декілька цифр, що йдуть підряд.

Повернувшись до кімнати і побачивши, що трапилось, Степан зовсім розгубився - він не може згадати, яке саме число він написав. Тільки пам'ятає, що воно було дуже велике. Допоможіть йому з'ясувати, яке максимальне число могло бути написано на смужці паперу перед розрізанням.

Формат вхідних даних:

у першому рядку записано натуральне число N(1 ≤ N ≤ 100) – кількість рядків. Далі йдуть рядки, кожен з яких містить послідовність від 1 до 100 цифр. Гарантується, що хоча б в одному рядку перша цифра відмінна від нуля.

Формат вихідних даних:

виведіть один рядок – максимальне число, яке могло бути написане на смужці перед розрізанням.

Time limit 0.1 seconds
Memory limit 64 MiB
Input example #1
4
220
004
6
6
Output example #1
66220004
Source ACM-ICPC Ukraine 2014, Перший етап, 26 квітня 2014 року