eolymp
bolt
Попробуйте наш новый интерфейс для отправки задач
Задачи

Таксі

Таксі

Лимит времени 1 секунда
Лимит использования памяти 64 MiB

Аліна хоче замовити таксі через один відомий додаток. Одразу декілька водіїв готові приїхати на її замовлення.

Проте Аліна - дівчинка відповідальна, вона бажає поїхати із найдосвідченішим таксистом, тобто з тим, який вже здійснив найбільшу кількість перевезень. Але ось невдача - додаток не показує кількість перевезень, здійснених водієм. Єдина інформація, якою володіє Аліна - рейтинг водія.

Нагадаємо, що по завершенню кожного перевезення пасажир виставляє водієві оцінку - ціле число від 1 до 5 включно. Рейтинг таксиста R рахується як середнє арифметичне усіх отриманих ним оцінок.

####Завдання

Допоможіть Аліні – напишіть програму, яка визначить мінімально можливу кількість перевезень, які мав здійснити таксист щоб отримати рейтинг рівно R (без округлень).

Входные данные

В єдиному рядку вхідного файлу знаходиться дійсне число R(1 ≤ R ≤ 5) - рейтинг водія з точністю не більш ніж 18 знаків після десяткової крапки.

Выходные данные

В першому рядку вихідного файлу виведіть єдине натуральне число - відповідь на задачу, або -1, якщо заданий рейтинг отримати неможливо.

Якщо рейтинг отримати можливо, у другому рядку необхідно вивести 5 цілих невід'ємних чисел - кількість оцінок 1, 2, 3, 4 і 5 відповідно, отриманих водієм. У разі коли існує декілька варіантів оцінок, які призводять до оптимальної відповіді, дозволяється вивести будь-який з них.

####Оцінювання

Пiдзадача Бали Додатковi обмеження Необхідні підзадачі

0 0 Тести з умови -

1 41 Точнiсть R не бiльш нiж 1 знак пiсля коми -

2 33 Точнiсть R не бiльш нiж 6 знаків пiсля коми 0, 1

3 26 Точнi сть R не бiльш нiж 18 знаків пiсля коми 0, 1, 2

Пример

Входные данные #1
2
Выходные данные #1
1
0 1 0 0 0