eolymp
Задачи

Степан - бізнесмен

Степан - бізнесмен

Ужляндія, як відомо, країна з розвиненими торговими відносинами.

Степан вирішив спробувати зайнятися торгівлею і підзаробити собі на відпустку продажем комп'ютерної техніки. Для цього йому необхідно закуповувати техніку у інших продавців. Перш ніж почати роботу, він вирішив постежити за подіями на ринку Ужляндії і придумати, як отримувати найбільший прибуток.

Степан дізнався, що кожен продавець продає один комп'ютер, і кожен покупець готовий купити рівно один комп'ютер. Всього на ринку торгують N продавців, вартість комп'ютера у i-го з них дорівнює Ai Ужляндських монет, причому ціни можуть відрізнятися у різних продавців. Крім того, він знайшов для себе M потенційних покупців, кожен з яких хоче купити комп'ютер за Bi монет. При цьому сам Степан може купити і продати будь-яку кількість комп'ютерів.

Степану необхідно отримати найбільший прибуток (вигідно купити і вигідно продати). Тому він звернувся за допомогою до Вас - кращому програмісту Ужляндії.

Формат вхідних даних: Перший рядок вхідного файлу містить розділення одиночним пропуском два цілих числа N, M (1 ≤ N, M ≤ 105) - кількість продавців на ринку Байтландіі і кількість потенційних покупців відповідно.
Другий рядок містить N цілих чисел Ai (0 ≤ Ai ≤ 109) - вартості, за якими продавці готові продавати комп'ютери.
Третій рядок містить M цілих чисел Bi (0 ≤ Bi ≤ 109) - суми, які потенційні покупці готові віддати при покупці комп'ютера.

Формат вихідних даних: Перший рядок вихідного файлу має містити одне ціле число S - розмір максимальної вигоди в монетах, яку може отримати Степан.

Пояснення до прикладів:

У першому прикладі Степан купує комп'ютери у 1-го і 2-го продавців і продає їх будь-яким двом покупцям.
У другому прикладі Степану найбільш вигідно купити комп'ютери у 1-го, 4-го і 6-го продавців і продати 3-му, 4-му і 5-му покупцям.

Лимит времени 0.3 секунд
Лимит использования памяти 256 MiB
Входные данные #1
2 3
1 1
3 3 3
Выходные данные #1
4